KONST / Litografier / Grafiskt blad 14413359
nr 1441 3359
Juan Cano
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Collage. Signerad, numrerad 38/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:15:22